poniedziałek, 30 listopada 2015

Klasyczna elegancja - dekoracja weselna bez przepychu

Przygotowując dekorację weselną, która ma wyróżniać się elegancją i klasyką zawsze powtarzam sobie: "im mniej tym więcej". Jeśli wesele odbywa się w ładnej sali, to nie ozdabiam na siłę tła za Młodą Parą ani nie wieszam tkanin pod sufitem. Takie elementy wystroju pasują raczej do dużych sal weselnych, których przestrzeń trzeba wypełnić żeby sprawić wrażenie pewnej przytulności.
Kiedy dekorację szykuję w ciekawym miejscu, które samo w sobie jest już atrakcyjne, skupiam się na dekoracji stołów oraz dodatkach. Tak też było podczas wesela Agaty & Luisa. Żadnych kryształków, organzy, niepotrzebnych tiuli i materiałów. Na dekorację okrągłych stołów składała się kompozycja z białych sezonowych kwiatów z odrobiną zieleni. Ślub na początku sierpnia więc do dyspozycji miałam dalie, róże, eustomę, goździka, hortensje. Jako zielony dodatek posłużyła mi trzmielina. Wazony wypełniłam wodą, bardzo lubię ten efekt. Na każdym stole ustawiłam trzy wyższe szklane świeczniki na nóżce oraz oraz trzy malutkie szklane świeczniki na te-lighty.
Fizelinowe serwetki ozdobiłam serwetnikiem z białej atłasowej wstążki z kokardką i cyrkonią.
Nazwy stołów były wybrane przez Parę Młodą i przedstawiały nazwy miast, z którymi wiązały się ważne wspomnienia. Tablica z rozsadzeniem gości została przygotowana przez Pana Młodego, który już na początku naszej współpracy miał na to swój pomysł i "wziął to na siebie". Wyszło super :)
Dopełnieniem dekoracji był ustawiony na sali do tańca świecący napis LOVE. Pięknie oświetlał salę ciepłym światłem, tworzył wspaniałą dekorację oraz wyjątkowe tło do zdjęć.
Wesele odbyło się w Pałacu w Maciejewie.

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

Dekoracja stołu Młodej Pary

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

organizacja wesel Szczecin

Polecam również post w dekoracją z gipsówki (kliknij żeby wyświetlić)

 dekoracja z gipsówki

UDOSTĘPNIJ TEN POST

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.